» » do kuchni

do kuchni

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent/Marka
Tylko nowości
Tylko promocje
Pochłaniacz zapachów do lodówki JAJKO!

Pochłaniacz zapachów do lodówki JAJKO!

Zapytaj o cenę
Mister Magic - jajko pochłaniające zapachy. Neutralizuje  silne i nieprzyjemne zapachy występujące w lodówce (ryby, sery, cebula, itp.), dzięki swojej żelowej konsystencji zatrzymuje zapachy jak gąbka. Dzięki małym rozmiarom i praktycznemu kształtowi, może być stabilnie umieszczone w miejscu na jajka. Pojedyncze opakowanie jest skuteczne dla lodówki o pojemności 200l. Skuteczność ok. 2 miesiące. Kiedy poziom żelu będzie niższy niż znak umieszczony w dolnej części jajka, produkt należy wymienić na nowy.   Formuła naturalna LEMON nie zmienia smaku i zapachu potraw. Jak to stosować? 1. Podnieść plastikowy kapturek 2. Usunąć folię aluminiową  3. Nałożyć plastikowy kapturek 4. Umieścić jajko wewnątrz lodówki. Pochłanianie zapachów wzmocnione węglem aktywnym. Formuła naturalna oparta na ekstraktach naturalnych z cytryny.
dodaj do porównania
Porządny otwieracz do konserw

Porządny otwieracz do konserw

Zapytaj o cenę
Solidny otwieracz do konserw marki WORWO! - porządna konstrukcja - elegancki wygląd - wyjątkowo skuteczne ostrze i ząbki "wgryzające" się w puszkę - koniec z problemem otwierania konserw, przykładasz, kręcisz i otwierasz  ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘC : WORKI DO ODKURZACZY BLOG (akcesoria)
dodaj do porównania
Porządny otwieracz do wina (korkociąg)

Porządny otwieracz do wina (korkociąg)

Zapytaj o cenę
Solidny otwieracz do win  marki WORWO!   - bardzo elegancki wygląd - porządna konstrukcja - łatwa obsługa - teraz otwieranie win będzie przyjemnością nie mniejszą niż samo degustowanie   ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘC : WORKI DO ODKURZACZY BLOG (akcesoria)
dodaj do porównania
Preparat do czyszczenia płyt ceramicznych, piekarników konc.VIGO

Preparat do czyszczenia płyt ceramicznych, piekarników konc.VIGO

Zapytaj o cenę
Vigonez - koncentrat do czyszczenia i dezynfekcji kuchenek, płyt ceramicznych, piekarników i rożen.   Koncentrat jest środkiem dezynfekującym o działaniu bakteriobójczym wraz z działaniem czyszczącym. Preparat służy do czyszczenia i dezynfekcji kuchenek, płyt ceramicznych, piekarników i rożen. Koncentrat niszczy gram dodatnie i gram ujemne szczepy bakterii, grzyby, algi, wirusy lipotroniczne. Koncentrat jest stabilny chemicznie i termicznie. Nie odbarwia, nie koroduje, nie niszczy włókien, lakierów i gumy. W przypadku stosowania koncentratu w miejscach bezpośredniego kontaktu z żywnością czyszczone miejsca pozostawić na 10 minut, następnie przemyć wodą. Zawiera 5 ml
dodaj do porównania
Preparat do dezynfekcji lodówki - konc. VIGONEZ

Preparat do dezynfekcji lodówki - konc. VIGONEZ

Zapytaj o cenę
Vigonez - koncentrat do czyszczenia i dezynfekcji lodówek, chłodziarek i zamrażarek.   Koncentrat jest środkiem dezynfekującym o działaniu bakteriobójczym wraz z działaniem czyszczącym. Preparat służy do  skutecznego czyszczenia i dezynfekcji lodówek, chłodziarek , zamrażarek. Koncentrat niszczy gram dodatnie i gram ujemne szczepy bakterii, grzyby, algi, wirusy lipotroniczne. Koncentrat jest stabilny chemicznie i termicznie. Nie odbarwia, nie koroduje, nie niszczy włókien, lakierów i gumy (np. uszczelek). W przypadku stosowania koncentratu w miejscach bezpośredniego kontaktu z żywnością czyszczone miejsca pozostawić na 10 minut, następnie przemyć wodą. Zawiera 5 ml do rozcieńczenia w wodzie.
dodaj do porównania
Ścierka Mikrofibra GLASS

Ścierka Mikrofibra GLASS

Zapytaj o cenę
Ścierka Mikrofibra GLASS wykonana w 100% z mikrofibry. Doskonale nadaje się do mycia: -szyb - luster. Dzięki swojej innowacyjnej strukturze usuwa uporczywe zabrudzenia nie pozostawiając przy tym żadnych smug i zarysowań. Wystarczy tylko przetrzeć i pozbędziesz się z czyszczonej powierzchni uciążliwego brudu i zacieków! Zaleca się użycia ścierki bez stosowania detergentów przy użyciu ciepłej wody.
dodaj do porównania
Skrobak do płyt ceramicznych - HIT

Skrobak do płyt ceramicznych - HIT

Zapytaj o cenę
Skrobak do płyt ceramicznych     Skrobak z wymiennym ostrzem do usuwania plam i resztek spieczonej żywności z blatów ceramicznych.   Jeśli posiadasz płytę ceramiczną  w kuchni to szybko docenisz zalety tego skrobaka.   UWAGA! Dodatkowo, jeśli po intensywnym okresie używania skrobaczki stwierdzisz, że nóż  już się trochę wyeksploatował, możesz go przekręcić na drugą stronę (przy zachowaniu ostrożności), uzyskasz dzięki temu  kolejny długi okres użytkowania !  To tak jakbyś  od razu nabył 2 skrobaki!   Należy zachować ostrożność podczas zeskrobywania. Niezabezpieczenie ostrza skrobaka grozi skaleczeniem. Trzymać z dala od dzieci. Instrukcja użycia w środku opakowania.  
dodaj do porównania
Środek odtłuszczający kanalizację BIOLUX

Środek odtłuszczający kanalizację BIOLUX

Zapytaj o cenę
BIOLUX  Ekologiczny preparat odtłuszczający do udrażniania systemów kanalizacyjnych przez rozkład tłuszczy i związków organicznych. Udrażnia system kanalizacyjny przez rozkład tłuszczy i związków organicznych. Wydłuża okres funkcjonowania urządzeń. Pozostawia warstwę ochronną ułatwiającą kolejne czyszczenia Nie ma konieczności stosowania dodatkowych środków. Usuwa nieprzyjemne zapachy. Niski koszt eksploatacji. Stosowanie Po zakończonej pracy do zlewozmywaka wsypać 1 miarkę biopreparatu (10 gram) i spłukać letnią wodą. Dawkę początkującą podwoić. Preparat należy stosować co 2 tygodnie. Preparat ulega biodegradacji i jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt oraz środowiska. Nie działa korodująco na urządzenia.
dodaj do porównania
Środek udrażniający kanalizację BIOLUX KANAŁ

Środek udrażniający kanalizację BIOLUX KANAŁ

Zapytaj o cenę
BIOLUX KANAŁ! Nowoczesny preparat enzymatyczno-bakteryjny, który w łatwy sposób oczyści Twoją kanalizację ze złogów i zanieczyszczeń. Odpowiednio dobrane bakterie powodują powstanie enzymów odpowiedzialnych za rozkład substancji organicznych oraz tłuszczy powstałych z gospodarstw domowych, restauracji, masarni itp. zakładów. Wewnętrzna powierzchnia instalacji zostanie oczyszczona w wyniku odrywania się zanieczyszczeń, które następnie ulegają biodegradacji. Efekty stosowania biopreparatu: usuwa nieprzyjemne zapachy udrażnia system kanalizacyjny przez rozkład tłuszczy i związków organicznych pozostawia warstwę ochronną ułatwiającą kolejne czyszczenia wydłuża okres funkcjonowania urządzeń niski koszt eksploatacji hamuje rozwój patogennych drobnoustrojów Stosowanie Preparat należy stosować co dwa tygodnie dozując 2 -3 miarki (jedna miarka - 10 g) wewnątrz do ubikacji (spłukać wodą), na zewnątrz do kratki ściekowej lub studzienki. Pierwszą dawkę należy podwoić  (4 - 6 miarek). Stosować na noc kiedy przepływ wody w kanalizacji jest zmniejszony. Preparat ulega biodegradacji i jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt oraz środowiska. Nie działa korodująco na urządzenia. BEZPIECZEŃSTWO STOSOWANIA Przy doborze składu kompozytu mikrobiologicznego oraz starterów, uwzględniono bardzo ścisłe kryteria bezpieczeństwa związane zarówno z etapem przygotowania i realizacji produkcji biopreparatów jak i ich późniejszym stosowaniem przy jednoczesnym zapewnieniu założonej, wysokiej skuteczności działania.   Regularne stosowanie preparatu BIOLUX zapobiega gromadzeniu się osadów i tłuszczów oraz chroni i przedłuża żywotność instalacji kanalizacyjnych.
dodaj do porównania
Termos do napojów 500ml/WOR-TFV01

Termos do napojów 500ml/WOR-TFV01

Zapytaj o cenę
 Eksluzywny termos WORWO Travel FV-01 500 ml         Obudowa termosu wykonana jest z dwóch ścianek ze stali nierdzewnej klasy premium 18/8, izolowanych próżniowo. Wewnętrzna ścianka termosu poddana została obróbce w procesie metalizacji elektrolitycznej (pokrycie warstwą miedzi, która podobnie jak srebro wykazuje właściwości bakteriobójcze). Dzięki temu napoje przechowywane w tym eksluzywnym termosie, zachowują dłużej świeżość i nie ulegają przebarwieniu i kwaśnieniu. Termos jest lekki, ma kompaktowe rozmiary, dzięki czemu jest wygodny w użytkowaniu. Utrzymuje ciepło przez 8 godzin, a chłód przez 24 godziny.    Specyfikacja produktu: 1. Materiał: ścianki wykonane ze stali nierdzewnej premium 18/8 2. Podwójne ścianki izolowane próżniowo 3. Korek automatyczny 4. Pojemność 500 ml 5. Utrzymuje ciepło napojów przez 8 godzin 6. Utrzymuje chłód napojów przez 24 godziny 7. Produktu nie można myć w zmywarce 8. Instrukcja obsługi znajduje się na opakowaniu termosu 9. Produkt jest dopuszczony do kontaktu z żywnością
dodaj do porównania
Termos do napojów 1000ml/wor-TFV03

Termos do napojów 1000ml/wor-TFV03

Zapytaj o cenę
Eksluzywny termos WORWO Travel FV-03 1000 ml Obudowa termosu wykonana jest z dwóch ścianek ze stali nierdzewnej klasy premium 18/8, izolowanych próżniowo. Wewnętrzna ścianka termosu poddana została obróbce w procesie metalizacji elektrolitycznej (pokrycie warstwą miedzi, która podobnie jak srebro wykazuje właściwości bakteriobójcze). Dzięki temu napoje przechowywane w tym eksluzywnym termosie, zachowują dłużej świeżość i nie ulegają przebarwieniu i kwaśnieniu. Termos jest lekki, ma kompaktowe rozmiary, dzięki czemu jest wygodny w użytkowaniu. Utrzymuje ciepło przez 8 godzin, a chłód przez 24 godziny.   Specyfikacja produktu: 1. Materiał: ścianki wykonane ze stali nierdzewnej premium 18/8 2. Podwójne ścianki izolowane próżniowo 3. Korek automatyczny 4. Pojemność 1000 ml 5. Utrzymuje ciepło napojów przez 8 godzin 6. Utrzymuje chłód napojów przez 24 godziny 7. Produktu nie można myć w zmywarce 8. Instrukcja obsługi znajduje się na opakowaniu termosu 9. Produkt jest dopuszczony do kontaktu z żywnością
dodaj do porównania
Termos do napojów 800ml/ WOR-TFV02

Termos do napojów 800ml/ WOR-TFV02

Zapytaj o cenę
   Eksluzywny termos WORWO Travel FV-01 800 ml  - TFV-02  Obudowa termosu wykonana jest z dwóch ścianek ze stali nierdzewnej klasy premium 18/8, izolowanych próżniowo. Wewnętrzna ścianka termosu poddana została obróbce w procesie metalizacji elektrolitycznej (pokrycie warstwą miedzi, która podobnie jak srebro wykazuje właściwości bakteriobójcze). Dzięki temu napoje przechowywane w tym eksluzywnym termosie, zachowują dłużej świeżość i nie ulegają przebarwieniu i kwaśnieniu. Termos jest lekki, ma kompaktowe rozmiary, dzięki czemu jest wygodny w użytkowaniu. Utrzymuje ciepło przez 8 godzin, a chłód przez 24 godziny.   Specyfikacja produktu: 1. Materiał: ścianki wykonane ze stali nierdzewnej premium 18/8 2. Podwójne ścianki izolowane próżniowo 3. Korek automatyczny 4. Pojemność 800 ml 5. Utrzymuje ciepło napojów przez 8 godzin 6. Utrzymuje chłód napojów przez 24 godziny 7. Produktu nie można myć w zmywarce 8. Instrukcja obsługi znajduje się na opakowaniu termosu 9. Produkt jest dopuszczony do kontaktu z żywnością
dodaj do porównania
TOREBKI NA MROŻONKI - 10szt GOSIA!

TOREBKI NA MROŻONKI - 10szt GOSIA!

Zapytaj o cenę
Torebki na mrożonki wykonane z elastycznej folii polietylenowej. WYGODNE  I PRAKTYCZNE! Dzięki swojej szczelności i dołączonym klipsom utrzymują naturalny smak i aromat oraz zapach przechowywanej żywności. Kartonik zawiera samoprzylepne etykiety, które pozwalają na opisanie zawartości oraz przydatności do spożycia zamrożonej żywności. Rozmiar: 25x34,5 cm; 3,5 litra
dodaj do porównania
UCINARKA - DOCINACZ DO FOLII 45cm komfort

UCINARKA - DOCINACZ DO FOLII 45cm komfort

Zapytaj o cenę
Ucinarka z firmy Politan jest dostosowana do wszystkich rodzajów folii, PE i PVC. Posiada komfortowy, dwustronny, ostry nóż do ucinania folii. Dzięki temu, że jest obrotowy, toczy się po folii swobodnie ją przecinając. W przeciwieństwie do noży przesuwnych, nie zawija i nie szarpie folii. Dodatkowo ma podwójną żywotność, gdy się stępi wystarczy odwrócić go na drugą stronę i używać dalej. Właściwości: Rozmiar urządzenia: 490/170/80 mm Rozmiary tulejki: max szerokość 48,8 cm, min średnica 3,2 cm Rozmiary rolki z folią: max średnica 8,5 cm Wygodne rolki mocujące – pasują do większości folii dostępnych na rynku
dodaj do porównania
UCINARKA-DOCINACZ DO FOLII 30cm(comfort)

UCINARKA-DOCINACZ DO FOLII 30cm(comfort)

Zapytaj o cenę
  UCINARKA DO FOLII RACH-CIACH    (m.in. do folii spożywczej, stretch, aluminiowej)   Wykonane z nierdzewnej stali ucinarki "RACH-CIACH" są trwałe i łatwe w użyciu. Dzięki wykorzystaniu obrotowego ostrza ucinającego uzyskano wysoki komfort i bezpieczeństwo pracy. Ergonomiczny kształt ucinarki zapewnia optymalne wykorzystanie folii. Jeśli po długim użytkowaniu ucinarka się stępi, to w prosty sposób przekręcamy element tnący i znowu działa jak nowa Jeśli cały element  tnący zasłużył na podziękowanie to wtedy można dokupić nowe noże. Sprawdza się w sklepie mięsnym, spożywczym, cukiernii, w domu oraz wielu innych miejscach. Estetyczny wygląd  i modny materiał sprawia, że nie musisz jej chować przed znajomymi, może stać na wierzchu.   Rozmiar urządzenia: 340/170/80 mm Rozmiary tulejki: max szerokość 33,8 cm, min średnica 3,2 cm Rozmiary rolki z folią: max średnica 8,5 cm Wygodne rolki mocujące – pasują do większości folii dostępnych na rynku
  dodaj do porównania
  Wkład do pochłaniacza wilgoci IZ-HUMISTOP-W

  Wkład do pochłaniacza wilgoci IZ-HUMISTOP-W

  Zapytaj o cenę
  Okres pochłaniania wilgoci: 3 miesiące lub do uzyskania odpowiedniej wilgotności lub do wyczerpania wkładu. Zawartość 280 g. Produkt posiada atest PHZ. ILOŚĆ: 1 SZT.
  dodaj do porównania
  WOR-Eksluzywny termos sportowy 750ml/ TFV-07

  WOR-Eksluzywny termos sportowy 750ml/ TFV-07

  Zapytaj o cenę
  TFV-07 Eksluzywny termos sportowy WORWO Travel FV-07 tylko chłodnych napojów, o pojemności 750 ml Obudowa termosu wykonana jest ze stali nierdzewnej klasy premium 18/8, izolowanych próżniowo. Wewnętrzna ścianka termosu poddana została obróbce w procesie metalizacji elektrolitycznej (pokrycie warstwą miedzi, która podobnie jak srebro wykazuje właściwości bakteriobójcze). Dzięki temu napoje przechowywane w tym eksluzywnym termosie, zachowują dłużej świeżość i nie ulegają przebarwieniu i kwaśnieniu. Termos jest lekki, ma kompaktowe rozmiary, dzięki czemu jest wygodny w użytkowaniu. Specyfikacja produktu: 1. Materiał: ścianka wykonana ze stali nierdzewnej premium 18/8 2. Pojemność 750 ml 3. Produkt tylko do chłodnych napojów 4. Produktu nie można myć w zmywarce 5. Instrukcja obsługi znajduje się na opakowaniu termosu 6. Produkt jest dopuszczony do kontaktu z żywnością
  dodaj do porównania
  WOR-Termos sportowy 350ml/ WOR-TFV 06

  WOR-Termos sportowy 350ml/ WOR-TFV 06

  Zapytaj o cenę
  TFV-06 Eksluzywny termos sportowy WORWO Travel FV-06 o pojemności 350 ml z innowacyjnym sitkiem zapobiegającym wydostawaniu się fusów. Obudowa termosu wykonana jest z dwóch ścianek ze stali nierdzewnej klasy premium 18/8, izolowanych próżniowo. Wewnętrzna ścianka termosu poddana została obróbce w procesie metalizacji elektrolitycznej (pokrycie warstwą miedzi, która podobnie jak srebro wykazuje właściwości bakteriobójcze). Dzięki temu napoje przechowywane w tym eksluzywnym termosie, zachowują dłużej świeżość i nie ulegają przebarwieniu i kwaśnieniu. Termos jest lekki, ma kompaktowe rozmiary, dzięki czemu jest wygodny w użytkowaniu. W tym produkcie można bezpośrednio zaparzać napoje - produkt jest wyposażony w specjalne sitko ochronne, które zapobiega wydostaniu się fusów. Utrzymuje ciepło przez 8 godzin, a chłód przez 24 godziny.   Specyfikacja produktu: 1. Materiał: ścianki wykonane ze stali nierdzewnej premium 18/8 2. Podwójne ścianki izolowane próżniowo 3. Korek automatyczny 4. Pojemność 800 ml 5. Utrzymuje ciepło napojów przez 8 godzin 6. Utrzymuje chłód napojów przez 24 godziny 7. Produktu nie można myć w zmywarce 8. Instrukcja obsługi znajduje się na opakowaniu termosu 9. Produkt jest dopuszczony do kontaktu z żywnością
  dodaj do porównania
  WOR-Termos sportowy 450ml/ WOR-TFV 05

  WOR-Termos sportowy 450ml/ WOR-TFV 05

  Zapytaj o cenę
  TFV-05 Eksluzywny termos sportowy WORWO Travel FV-05 o pojemności 450 ml Obudowa termosu wykonana jest z dwóch ścianek ze stali nierdzewnej klasy premium 18/8, izolowanych próżniowo. Wewnętrzna ścianka termosu poddana została obróbce w procesie metalizacji elektrolitycznej (pokrycie warstwą miedzi, która podobnie jak srebro wykazuje właściwości bakteriobójcze). Dzięki temu napoje przechowywane w tym eksluzywnym termosie, zachowują dłużej świeżość i nie ulegają przebarwieniu i kwaśnieniu. Termos jest lekki, ma kompaktowe rozmiary, dzięki czemu jest wygodny w użytkowaniu. Utrzymuje ciepło przez 8 godzin, a chłód przez 24 godziny.   Specyfikacja produktu: 1. Materiał: ścianki wykonane ze stali nierdzewnej premium 18/8 2. Podwójne ścianki izolowane próżniowo 3. Korek automatyczny 4. Pojemność 800 ml 5. Utrzymuje ciepło napojów przez 8 godzin 6. Utrzymuje chłód napojów przez 24 godziny 7. Produktu nie można myć w zmywarce 8. Instrukcja obsługi znajduje się na opakowaniu termosu 9. Produkt jest dopuszczony do kontaktu z żywnością
  dodaj do porównania
  WORECZKI DO LODU - Bardzo duże kostki - 192 kostki!

  WORECZKI DO LODU - Bardzo duże kostki - 192 kostki!

  Zapytaj o cenę
  Woreczki do lodu Gosia wykonane są ze specjalnej błękitnej folii, która nie pęka po zamrożeniu i jest przystosowana do kontaktu z każdym rodzajem żywności.
  dodaj do porównania
  Woreczki do lodu serduszka 208 kostek - HIT

  Woreczki do lodu serduszka 208 kostek - HIT

  Zapytaj o cenę
  Woreczki do lodu są wykonane z folii LDPE, która jest odporna na rozerwanie pod wpływem niskiej temperatury. Pozwalają uzyskać piękne kształty serca :) A dolewając sok do wody możemy uzyskać kostki w dowolnym kolorze. Bezpieczne w kontakcie z żywnością.  W opakowaniu znajduje się 13 woreczków samozamykających. Z każdego woreczka można uzyskać 16 kostek lodu.  
  dodaj do porównania
  Woreczki Zippery (zasuwane) 3L rozm. 25x30cm, 15 szt w opak.

  Woreczki Zippery (zasuwane) 3L rozm. 25x30cm, 15 szt w opak.

  Zapytaj o cenę
  ZIPPERY to: poręczne woreczki z suwakiem nowoczesne woreczki z wygodnym suwakiem wielokrotne zamykanie i otwieranie 3 L pojemności, wymiary 25 x 30 cm pakowane po 15 szt. + 2 woreczki na drobiazgi gratis swobodne wyjmowanie i wkładanie zawartości według potrzeb. suwak i woreczek szczelnie zamknięty żywność w pełni świeża i pięknie pachnąca drugie śniadanie świeże i zdrowe jak nigdy dotąd użyj także do przechowywania drobiazgów, np. zabawek czy puzzli NIEZBĘDNE W KAŻDYM DOMU!   W kuchni, dla dzieci, na drobiazgi! Ilość w opakowaniu-15szt Wymiary: 25cmx30cm Pojemność: 3L
  dodaj do porównania
  Woreczki Zippery 1,5L - 20szt w opak. 18x21cm

  Woreczki Zippery 1,5L - 20szt w opak. 18x21cm

  Zapytaj o cenę
  REWELACYJNE ZIPPERY to nowoczesne woreczki z wygodnym suwakiem do wielokrotnego zamykania i otwierania, umożliwiającym swobodne wyjmowanie i wkładanie zawartości według potrzeb.   Suwak pozwala również na szczelne zamknięcie woreczka, dzięki czemu  przechowywana w lodówce żywność, zachowuje swoją świeżość, nie przejmuje zapachów innych produktów oraz co najważniejsze nie traci witamin! NIEZBĘDNE W KAŻDYM DOMU! W kuchni i dla dzieci, na dokumenty itp. Ilość w opakowaniu-20szt Wymiary: 18cmx21cm Pojemność:1,5L
  dodaj do porównania
  Wyciskacz do czosnku - elegancki - dokładny

  Wyciskacz do czosnku - elegancki - dokładny

  Zapytaj o cenę
  Wyciskarka do czosnku WORWO ZALETY:  -  można myć w zmywarce   . - wygodny w użyciu, - wytrzymały -metalowa  -  solidna obudowa.
  dodaj do porównania
  Zmywak do teflonu LUX 1szt

  Zmywak do teflonu LUX 1szt

  Zapytaj o cenę
  Zmywak do teflonu Lux to nowoczesność i funkcjonalność w Twoim domu. Stworzony dla dla osób wymagających więcej. Wykonany z najwyższej jakości materiałów. Mocne i zarazem delikatne włókna usuwają trwałe zabrudzenia, nie uszkadzając teflonu. Łatwość czyszczenia nawet mocno przypieczonego brudu bez zarysowań . Zmywak można również stosować do stali nierdzewnej.
  dodaj do porównania

  Wybierz markę odkurzacza

  Reklama

  Promocje

  Chmura tagów

  Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).