» » do sprzątania

do sprzątania

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent/Marka
Tylko nowości
Tylko promocje
Chusteczki nawilżane dla dzieci i dorosłych, na wycieczkę i do domu - BOBINI

Chusteczki nawilżane dla dzieci i dorosłych, na wycieczkę i do domu - BOBINI

Zapytaj o cenę
Nawilżane chusteczki Bobini to wielofunkcyjny produkt, który pozwala na oczyszczenie całego ciała dziecka. Posiadają bardzo miły zapach i są wyjątkowo delikatne, dlatego mogą być używane samodzielnie przez dzieci do wycierania buzi, rączek, nauki korzystania z toalety. Chusteczki Bobini są niezbędne na spacerze, w podróży, podczas zabaw na podwórku lub w domu gdy trzeba szybko oczyścić rączki i buzie. Chusteczki Bobini są: z aloesem i rumiankiem - które mają działanie nawilżające i łagodzące podrażnienia; super miękkie – delikatny materiał nie podrażnia skóry dziecka; bez alkoholu – chronią naturalną warstwę ochronną skóry; pH 5,5 – neutralne dla skóry dziecka; Pojemność: 30 szt.
dodaj do porównania
Cudowna ściereczka do czyszczenia grilla - VIGONEZ

Cudowna ściereczka do czyszczenia grilla - VIGONEZ

Zapytaj o cenę
Vigonez - ściereczki do czyszczenia grilla.   Wszyscy wiemy, jak dużym problemem może być  czyszczenie grilla. Mycie rusztu  sprawia spore trudności, ze względu na swoje gabaryty. Jeszcze trudniej wyczyścić  pozostałe elementy grilla. Dotychczas do czyszczenia potrzebowaliśmy ściereczkę, szczotkę oraz detergent. Teraz nie musi być już to tak kłopotliwe - po zastosowaniu ściereczek VIGONEZ!  Oprócz nich potrzebujesz tylko wody!   Doskonałe do czyszczenia rusztu jak również innych elementów grilla w domu, na biwaku i na działce. NIEZBĘDNE PO GRILLOWANIU! Wystarczy trochę wody i już możesz ją zastosować! Oszczędne ponieważ do czyszczenia potrzebna jest tylko woda (ściereczki zawierają już w sobie detergenty). Bezpieczne ponieważ nie podrażniają skóry i nie rysują powierzchni. Zawartość 4 sztuki w opakowaniu!
dodaj do porównania
Cudowna ściereczka do kamienia i rdzy - VIGONEZ

Cudowna ściereczka do kamienia i rdzy - VIGONEZ

Zapytaj o cenę
    Vigonez - ściereczki do usuwania kamienia i rdzy.   Wszyscy wiemy, jak dużym problemem może być  usunięcie z różnych powierzchni kamienia, rdzy oraz innych osadów. Wymaga to dużo czasu i wysiłku!    Dotychczas do czyszczenia potrzebowaliśmy ściereczkę, szczotkę oraz detergent (lub kilka różnych). Teraz nie musi być już to tak kłopotliwe - po zastosowaniu ściereczek VIGONEZ! Doskonałe do usuwania kamienia i rdzy oraz innych osadów z różnych powierzchni. Szczególnie sprawdzają się przy czyszczeniu łazienek i kuchni w miejscach na których pojawia się kamień i rdza. Oszczędne ponieważ do czyszczenia potrzebna jest tylko woda (ściereczki zawierają już w sobie detergenty). Bezpieczne ponieważ nie podrażniają skóry i nie rysują powierzchni. Zawartość 4 sztuki w opakowaniu.
dodaj do porównania
Cudowna ściereczka do kominków - VIGONEZ

Cudowna ściereczka do kominków - VIGONEZ

Zapytaj o cenę
Vigonez - ściereczki do czyszczenia kominków.   Wszyscy wiemy, jak wielkim problemem jest czyszczenie kominka. Sadza, popiół, osady powstające w wysokiej temperaturze  to udręka posiadaczy kominków. Sporo czasu, pracy i środków trzeba poświęcić, aby nasz kominek wyglądał schludnie i czysto. Dotychczas do czyszczenia potrzebowaliśmy ściereczkę, szczotkę oraz detergent (lub kilka różnych). Teraz nie musi być już to tak kłopotliwe - po zastosowaniu ściereczek VIGONEZ!  Oprócz niej potrzebujesz tylko wody :) Doskonałe do usuwania sadzy, popiołu oraz osadów powstających w wysokiej temperaturze. Szybko i dokładnie wyczyszczą szybę kominkową oraz wnętrze każdego kominka. Oszczędne ponieważ do czyszczenia potrzebna jest tylko woda (ściereczki zawierają już w sobie detergenty).  Bezpieczne ponieważ nie podrażniają skóry i nie rysują powierzchni.
dodaj do porównania
Cudowna ściereczka do piekarników i kuchenek - Vigonez

Cudowna ściereczka do piekarników i kuchenek - Vigonez

Zapytaj o cenę
Vigonez - ściereczki do czyszczenia kuchenek i piekarników.   Wszyscy wiemy, jak wielkim problemem jest czyszczenie kuchenki, piekarnika lub domowego rożna. Tryskający tłuszcz, kipiące mleko, tłuszcz z pieczeni, a wszystko to utrwalone w wysokiej temperaturze....   Sporo czasu, pracy i środków trzeba poświęcić, aby nasza kuchenka i piekarnik  wyglądały schludnie i czysto.    Dotychczas do czyszczenia potrzebowaliśmy ściereczkę, szczotkę, myjkę  oraz detergent (lub kilka różnych). Teraz nie musi być już to tak kłopotliwe - po zastosowaniu ściereczek VIGONEZ!  Oprócz niej potrzebujesz tylko wody :) Doskonałe do usuwania tłuszczu oraz innych przypaleń z tradycyjnych kuchenek, piekarników, rożen. Nadają się również do czyszczenia kuchenek z płytą ceramiczną. Oszczędne ponieważ do czyszczenia potrzebna jest tylko woda (ściereczki zawierają już w sobie detergenty). Bezpieczne ponieważ nie podrażniają skóry i nie rysują powierzchni. Zawartość 4 sztuki w opakowaniu!
dodaj do porównania
Cudowna ściereczka do srebra, mosiądzu, miedzi VIGONEZ

Cudowna ściereczka do srebra, mosiądzu, miedzi VIGONEZ

Zapytaj o cenę
Vigonez - ściereczki do czyszczenia srebra, miedzi i mosiądzu.   Wszyscy wiemy, jak wielkim problemem jest czyszczenie wyrobów ze srebra, miedzi i mosiądzu. Pojawiający się nalot oraz inne zanieczyszczenia sprawiają wiele trudności.   Sporo czasu, pracy i środków trzeba poświęcić, aby ponownie wyglądały one elegancko i czysto.   Dotychczas do czyszczenia potrzebowaliśmy ściereczkę, szczotkę, myjkę  oraz detergent (lub kilka różnych). Teraz nie musi być już to tak kłopotliwe - po zastosowaniu ściereczek VIGONEZ!  Oprócz niej potrzebujesz tylko wody :) Doskonałe do czyszczenia nalotu oraz innych zanieczyszczeń wyrobów z metali szlachetnych. NARESZCZIE ODŚWIEŻYSZ SWOJĄ KOLEKCJĘ! Oszczędne ponieważ do czyszczenia potrzebna jest tylko woda (ściereczki zawierają już w sobie detergenty). Bezpieczne ponieważ nie podrażniają skóry i nie rysują powierzchni, Zawartość 4 sztuki w opakowaniu.
dodaj do porównania
Cudowna ściereczka do żelazek i st. nierdzewnej VIGONEZ

Cudowna ściereczka do żelazek i st. nierdzewnej VIGONEZ

Zapytaj o cenę
Vigonez - ściereczki do czyszczenia żelazek i wyrobów ze stali nierdzewnej.   Wszyscy wiemy, jak wielkim problemem jest wyczyszczenie przypalonego żelazka, zaśniedziałych sztućców czy przypalonego garnka lub patelni ze stali nierdzewnej.   Sporo czasu, pracy i środków trzeba poświęcić, aby ponownie wyglądały one elegancko i czysto.   Dotychczas do czyszczenia potrzebowaliśmy ściereczkę, szczotkę, myjkę  oraz detergent (lub kilka różnych) i oczywiście mnóstwo czasu. Teraz nie musi być już to tak kłopotliwe - po zastosowaniu ściereczek VIGONEZ!  Oprócz niej potrzebujesz tylko wody :) Doskonałe do czyszczenia przypalonego żelazka, zaśniedziałych sztućców, przypalonego garnka lub patelni. Nadają się również do czyszczenia powierzchni teflonowych. Oszczędne ponieważ do czyszczenia potrzebna jest tylko woda (ściereczki zawierają już w sobie detergenty). Bezpieczne ponieważ nie podrażniają skóry i nie rysują powierzchni. Zawartość 4 sztuki w opakowaniu.
dodaj do porównania
Czysty kominek -szybko i łatwo - preparat BIO 7

Czysty kominek -szybko i łatwo - preparat BIO 7

Zapytaj o cenę
  • Producent/Marka: BIO7
Fachowcy od efektywnych i ekologicznych środków czyszczących RODZINA PRODUKTÓW BIO7 MARKA BIO7 jest znana na całym świecie, zajmuje się biotechnologią od lat 70 ubiegłego wieku!   PREPARAT DO SZYB KOMINKOWYCH CZYSTY KOMINEK SZYBKO I ŁATWO Preparat jest silnym środkiem do czyszczenia szyb kominkowych, piecyków i kotłów. Eliminuje przypalone tłuszcze, sadzę i wszelkie ślady spalenia. Preparat jest bardzo prosty w użyciu, bez konieczności szorowania, działa szybko. Właściwości :   Wygląd produktu: lepki płyn, pianotwórczy, przezroczysty, bezbarwny, bezwonny Sposób użycia: Rozpylić na całej czyszczonej powierzchni unikając wycieków na ramę kominka Odczekać kilka minut Spłukać wodą i wytrzeć Uwaga : Żrący. Powoduje poparzenia – Trzymać poza zasięgiem dzieci. Opakowanie : Plastikowy rozpylacz 500 ml  
dodaj do porównania
Czyszczenie kamienia - super wydajny koncentrat

Czyszczenie kamienia - super wydajny koncentrat

Zapytaj o cenę
Do czyszczenia kamienia i dezynfekcji podłóg kamiennych,nagrobka       Jak skutecznie i bezpiecznie usunąć bakterie i zabrudzenia z podłóg kamiennych, nagrobków, płytek ceramicznych, gresów i innych wyrobów kamiennych?    Vigonez - koncentrat do czyszczenia i dezynfekcji kamienia   Koncentrat jest środkiem dezynfekującym o działaniu bakteriobójczym wraz z działaniem czyszczącym.  Preparat służy do czyszczenia i dezynfekcji podłogi kamiennej, nagrobka, płytek ceramicznych, powierzchnii gresowych i innych wyrobów kamiennych Koncentrat niszczy gram dodatnie i gram ujemne szczepy bakterii, grzyby, algi, wirusy lipotroniczne.  Koncentrat jest stabilny chemicznie i termicznie. Nie odbarwia, nie koroduje, nie niszczy włókien, lakierów i gumy. Nie zawiera substancji toksycznych i drażniących Doskonale usuwa zabrudzenia! Pozostawia miły zapach W przypadku stosowania koncentratu w miejscach bezpośredniego kontaktu z żywnością czyszczone miejsca pozostawić do wyschnięcia na 5 minut, następnie przemyć wodą. Koncentrat może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, oraz innych uzyteczności publicznej: szkołach, przedzkolach, hotelach, sklepach, domach opieki, punktach gastronomicznych, restauracjach, klubach, magazynach żywościowych, pralniach, środkach transportu. Zawiera 100 ml, do rozpuszczenia w 10 l wody. 
dodaj do porównania
Granulki do udrażniania rur 500g - KRET

Granulki do udrażniania rur 500g - KRET

Zapytaj o cenę
KRET JEDYNY ORYGINALNY Granulki do udrożniania rur Doskonały środek do chemicznego udrożniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych: unikalna formuła z aktywatorem aluminiowym gwarantuje skuteczność działania, samoczynnie usuwa z rur i syfonów zanieczyszczenia stałe i organiczne ( tłuszcz, włosy, papier, watę, odpadki kuchenne), likwiduje nieprzyjemne zapachy, regularnie stosowany raz na tydzień zapobiegają zapychaniu się rur.   Produkt nagrodzony: LAUR KONSUMENTA 2009 Pojemność: 500g
dodaj do porównania
Kominek, piece - zlikwiduj sadzę łatwo i skutecznie!

Kominek, piece - zlikwiduj sadzę łatwo i skutecznie!

Zapytaj o cenę
  • Producent/Marka: BIO7
dodaj do porównania
Koniec z pajęczynami- koncentrat VIGONEZ

Koniec z pajęczynami- koncentrat VIGONEZ

Zapytaj o cenę
Vigonez - koncentrat do zwalczania pająków.   Preparat przeznaczony jest do zwalczania pająków w pomieszczeniach zamkniętych na zewnątrz i w pomieszczeniach gospodarczych o kubaturze 25 m2. Bezwonna formuła koncentratu jest łagodna dla otoczenia.  Preparat posiada szybki i długotrwały efekt rezydualny działający na owady oraz ich larwy.  Bezbarwna formuła koncentratu nie plami i nie pozostawia widocznych osadów. Preparat jest bezpieczny po rozcieńczeniu - nie akumuluje się w organizmie oraz nie wpływa swym działaniem na ssaki i ptaki. Poprzez długotrwały efekt rezydualny koncentrat zabezpiecza wszelkie miejsca przeciw tworzeniu się pajęczyn. Stosowany i polecany przez firmy DDD. IDEALNY DO SZKLARNI Z KWIATAMI, GDYŻ CHRONI KWIATY PRZED ZABRUDZENIEM ODCHODAMI PAJĄKÓW! Zawiera 5 ml  do rozcieńczenia w wodzie, 
dodaj do porównania
Kostka do spłuczki 2-fazowa WC BLOO 4krążki 15 % taniej!

Kostka do spłuczki 2-fazowa WC BLOO 4krążki 15 % taniej!

Zapytaj o cenę
KRĄŻEK WC BLOO do spłuczki DWU FAZOWY   SUPER ZESTAW  4 krążków 15% taniej!USUWA BRUD, KAMIEŃ i inne osady Czy zauważyliście już jak bardzo nieefektywne są wszyskie kostki WC w tradycyjnych koszykach?? KOSTKA BLOO to wyższy poziom, wkładasz ją bezpośrednio  do spłuczki (gdzie  zbierana jest woda do spłukiwania) i nie martwisz się czy po spłukaniu wszędzie dotrze środek dezynfekująco-czyszczący. Masz  gwarancję  spłukania CAŁEJ MUSZLI a nie tylko fragmentu pod tradycyjnym koszykiem :) Po spłukaniu otrzymujesz kolorową wodę, która daje dodatkowy efekt czystości i świeżości. Jeden krążek wystarcza nawet do  300 spłukań!!! (w zależności od częstośći spłukiwania i pojemności spłuczki) W zestawie otrzymasz 4 krążki,  czyli razem do 1200spłukań!   Tradycyjna kostka nie ma szans UWAGA! ILOŚĆ ZESTAWÓW OGRANICZONA!
dodaj do porównania
Kostka do spłuczki 2-fazowa WC BLOO 7+1 gratis

Kostka do spłuczki 2-fazowa WC BLOO 7+1 gratis

Zapytaj o cenę
KRĄŻEK WC BLOO do spłuczki DWU FAZOWY   SUPER ZESTAW  7 krążków + 1 gratis! USUWA BRUD, KAMIEŃ i inne osady Czy zauważyliście już jak bardzo nieefektywne są wszyskie kostki WC w tradycyjnych koszykach?? KOSTKA BLOO to wyższy poziom, wkładasz ją bezpośrednio  do spłuczki (gdzie  zbierana jest woda do spłukiwania) i nie martwisz się czy po spłukaniu wszędzie dotrze środek dezynfekująco-czyszczący. Masz  gwarancję  spłukania CAŁEJ MUSZLI a nie tylko fragmentu pod tradycyjnym koszykiem :) Po spłukaniu otrzymujesz kolorową wodę, która daje dodatkowy efekt czystości i świeżości. Jeden krążek wystarcza nawet do  300 spłukań!!! (w zależności od częstośći spłukiwania i pojemności spłuczki) W zestawie otrzymasz 8 krążków,  czyli razem do 2400 spłukań! Łatwo policzyć, że w przeciętnym domu (6-7 spłukań dziennie), masz ok.  rok czasu spokój z dokupowaniem spłuczki Tradycyjna kostka nie ma szans UWAGA! ILOŚĆ ZESTAWÓW OGRANICZONA!
dodaj do porównania
Kostka do spłuczki dwubarwna KRET BIO

Kostka do spłuczki dwubarwna KRET BIO

Zapytaj o cenę
KRET BIO Kostka do spłuczki dwubarwna /GC-08 KRET BIO Kostka do spłuczki to preparat biologiczny, który posiada właściwości zapobiegające tworzeniu się kamienia i osadów zarówno w zbiorniku spłuczki jak i w muszli. Receptura została oparta na żywych kulturach bakterii, które: wspomagają procesy biologicznego rozkładu likwidują nieprzyjemną woń degradują tłuszcze upłynniają osady stałe udrożniają przewody kanalizacyjne Dodatkową zaletą kostki BIO jest fakt, że zawarte w niej niepatogenne bakterie wspomagają działanie przydomowych oczyszczalni ścieków, oraz zapewniają prawidłowy przebieg procesów biologocznych w osadnikach. Najlepszy efekt osiągniemy, gdy BIO KRET kostkę do spłuczki stosować będziemy systematycznie, utrzymując właściwy poziom flory bakteryjnej. Pojemność: 3 x 50g
dodaj do porównania
Kostka do spłuczki dwubarwna - KRET - 3x50g

Kostka do spłuczki dwubarwna - KRET - 3x50g

Zapytaj o cenę
    Dwufazowa formuła kostki KRET do spłuczki to unikatowe połączenie aktywnych składników czyszczących i zapachowych: -FAZA 1 biała część kostki: myje, doskonale usuwa osad, brud, zapobiega powstawaniu kamienia i działa pod powierzchnia wody. -FAZA 2 niebieska część kostki: odświeża, barwi wodę, nadając jej błękitny kolor, skutecznie niweluje nieprzyjemny zapach, pozostawia toaletę w nienagannej czystości.      Kostka przy każdorazowym spłukaniu pieni się, myje muszlę, a aktywne składniki przylegają do jej powierzchni utrudniając osadzanie się zabrudzeń.      Chroni zbiornik, a także muszlę przed rdzą, kamieniem moczowym oraz osadami. Kostka zalecana jest jako uzupełnienie tradycyjnych płynów do mycia toalet.       Pozwala cieszyć się długotrwałą czystością i przyjemnym świeżym zapachem. Pojemność: 3 x 50 g
dodaj do porównania
Krążek do WC - BLOO CITRUS

Krążek do WC - BLOO CITRUS

Zapytaj o cenę
KRĄŻEK WC BLOO do spłuczki CITRUS ZAPOBIEGA OSADZANIU SIĘ KAMIENIA UTRZYMUJE CZYSTOŚĆ W TOALECIE CZYŚCI NAWET TRUDNO DOSTĘPNE MIEJSCA Czy zauważyliście już jak bardzo nieefektywne są wszyskie kostki WC w tradycyjnych koszykach?? KOSTKA BLOO to wyższy poziom, wkładasz ją bezpośrednio  do spłuczki (gdzie  zbierana jest woda do spłukiwania) i nie martwisz się czy po spłukaniu wszędzie dotrze środek dezynfekująco-czyszczący. Masz  gwarancję  spłukania CAŁEJ MUSZLI a nie tylko fragmentu pod tradycyjnym koszykiem :) Po spłukaniu otrzymujesz kolorową wodę, która daje dodatkowy efekt czystości i świeżości. Jeden krążek wystarcza aż na 300 spłukań!!! W opakowaniu  jest 2 krążki, czyli razem 600 spłukań! Tradycyjna kostka nie ma szans Teraz tylko policz ile opakowań potrzebujesz np. na 4 miesiące!
dodaj do porównania
KRET BIO Żel WC 750ML

KRET BIO Żel WC 750ML

Zapytaj o cenę
KRET BIO Żel WC   Nowoczesny żel do czyszczenia WC oparty na żywych kulturach bakterii, czyści, odka- mienia muszle WC, bidety, pisuary i rury kanalizacyjne. Aktywator biologiczny neutralizuje nieprzyjemne zapachy i zapobiega zapychaniu się kanalizacji. Wspomaga prawidłowy przebieg procesów biologicznych zachodzących w osadnikach i szambach przydomowych. Działa profilaktycznie specjalnie dobrany układ środków powierzchniowo- czynnych zapobiega tworzeniu się kamienia w muszli i kanalizacji. Nie wpływa negatywnie na uszczelki i rury kanalizacyjne ,ani również na armaturę umywalek, wanien i bidetów. Przyjazny środowisku.
dodaj do porównania
LUDWIK – do czyszczenia szyb kominkowych 500ml

LUDWIK – do czyszczenia szyb kominkowych 500ml

Zapytaj o cenę
  Preparat  LUDWIK do czyszczenia szyb kominkowych i piekarników Dlaczego warto zastosować ten środek ? Preparat doskonale: - czyści osmolone szyby kominkowe i szyby piekarników z pozostałości powstałych po pieczeniu, - rozpuszcza cząstki sadzy, substancji smołowych i zapieczonego tłuszczu, - chroni przed ponownym osadzeniem się zabrudzenia, - wytworzona aktywna piana przywiera na dłużej do czyszczonej powierzchni, dzięki czemu skutecznie usuwa zanieczyszczenia. Przydatny w każdym domu .  Marka Ludwik dba o czystość naczyć w polskich domach od wielu lat. Opakowanie: 500 ml
dodaj do porównania
MEGA PROMOCJA!!!! MOP FROTTE PLUS- zapas

MEGA PROMOCJA!!!! MOP FROTTE PLUS- zapas

Zapytaj o cenę
MOP FROTTE PLUS to pogrubiona wersja mopa microfibra( podwójna struktura włókna) z gąbką szorującą . Dzięki zastosowaniu grubszego materiału mop jest bardziej chłonny i zbiera jeszcze więcej brudu! Przy tym wyciera czyszczoną powierzchnię niemal do sucha. Doskonały do najtrudniejszych zadań w domowym sprzątaniu. Pasuje do standardowego kija do mopa. Można stosować go do mycia paneli, parkitów, płytek i innych powierzchni zmywalnych, również do odświeżania dywanów.  Mop Frotte Plus opatentowana innowacyjna technologia grubsza mikrofibra, podwyższona trwałość również do odświeżania dywanów zbiera jeszcze więcej brudu podłoga niemal sucha idealny do najtrudniejszych domowych zadań
dodaj do porównania
MOP GOSIA LIGHT profesjonalny z gumkami szorującymi NOWOŚĆ

MOP GOSIA LIGHT profesjonalny z gumkami szorującymi NOWOŚĆ

Zapytaj o cenę
MOP GOSIA LIGHT  z gumkami szorującymi Używając mopa  GOSIA LIGHT znacząco skracasz czas  poświęcany na sprzątanie. Dzięki dużej  powierzchni myjącej mycie mopem  jest wielokrotnie szybsze niż tradycyjnym mopem sznurkowym. Mop jest wyposażony w  gwieździsty układ pasków. IDEALNIE WCHŁANIA WODĘ! MOP LIGHT - mop z gumkami szorującymi do trwałych zabrudzeń. Lekki w użyciu, doskonale nadaje się do płytek i paneli. Większość dostępnych na rynku kijów pasuje do niego!  
dodaj do porównania
MOP MIKROFIBRA z gąbką szorującą GOSIA

MOP MIKROFIBRA z gąbką szorującą GOSIA

Zapytaj o cenę
MOP MIKROFIBRA z zasobnikiem wilgoci i gąbką szorującą Używając mopa mikrofibra GOSIA znacząco skracasz czas poświęcany na sprzątanie. Dzięki dużej powierzchni myjącej mycie mopem mikrofibra jest wielokrotnie szybsze niż tradycyjnym mopem sznurkowym. Mop jest wyposażony w gąbkę do szorowania trudno usuwalnych zabrudzeń. Gąbka stanowi także zasobnik wilgoci co powoduje, że rzadziej musisz płukać i wykręcać mopa. Sprawdza się idealnie nawet bez użycia jakichkolwiek środków myjących (oszczędzasz na środkach chemicznych i dbasz o zdrowie). MOP MIKROFIBRA GOSIA - będzie Ci służył wielokrotnie dłużej niż inne tradycyjne mopy!    
dodaj do porównania
MOP płaski MIKROFIBRA GOSIA PERFECTO UNIWERSALNY 3D- zapas

MOP płaski MIKROFIBRA GOSIA PERFECTO UNIWERSALNY 3D- zapas

Zapytaj o cenę
MOP PERFECTO MARKI GOSIA  (wkład) to opatentowane rozwiązanie MULITSYSTEM pasuje do wszystkich kijów (do mopów płaskich) na rynku   Wkład mopa możesz zamontować poprzez: - zatrzaski - rzepy - kieszonki   Mop o innowacyjnej strukturze - dzięki  specjalnym trójwymiarowym  pętelką myjącym, wykonanym z 100% mikrofibry, doskonale zbiera kurz i wszelkie zabrudzenia w trudno dostępnych miejscach ze zmywanych powierzchni. UWAGA! Jego grubość doskonale nadaje się do zmywania kurzu z powierzchni drewnianych. Jego konstrukcja (3D) zbiera kurz i zabrudzenia w narożnikach  i przy krawędziach podłóg bez schylania i klękania  podczas mycia.   
dodaj do porównania
NIEDOSTEPNY prep do dezynfekcji pojemników na śmieci - VIGONEZ

NIEDOSTEPNY prep do dezynfekcji pojemników na śmieci - VIGONEZ

Zapytaj o cenę
TOWAR NIE DOSTĘPNY , ZAMÓWIENIA NIE BĘDA REALIZOWANE! Vigonez - koncentrat do czyszczenia i dezynfekcji pojemników na śmieci. Koncentrat jest środkiem dezynfekującym o działaniu bakteriobójczym wraz z działaniem czyszczącym. Preparat służy do czyszczenia i dezynfekcji pojemników na śmieci (przydatne np. w barach, sklepach, stołówkach). Koncentrat niszczy gram dodatnie i gram ujemne szczepy bakterii, grzyby, algi, wirusy lipotroniczne. Koncentrat jest stabilny chemicznie i termicznie. Nie odbarwia, nie koroduje, nie niszczy włókien, lakierów i gumy. Po czyszczeniu pozostawić do wyschnięcia, nie przemywać wodą. Zawiera 5 ml do rozcieńczenia w wodzie
dodaj do porównania
Nowość !! Magiczna gąbka (3 szt w opak)/POLIT-05

Nowość !! Magiczna gąbka (3 szt w opak)/POLIT-05

Zapytaj o cenę
Magiczna gąbka to sprytny patent na utrzymanie czystości w domu jak i na zewnątrz. Gąbkę wystarczy tylko zmoczyć w wodzie. Opakowanie zawiera 3 szt. (1 duża + 2 małe) - małe gąbki można wygodnie spakować do torebki i mieć zawsze przy sobie Podczas użytkowania zużywa się jak gumka do wycierania. Magiczna gąbka idealnie nadaje się do usuwania bardzo trudnych zabrudzeń, takich jak: ślady kredek i pisaków plamy na meblach plastikowych, ścianie, podłodze, drzwiach rysy na butach Po produkt sięgamy gdy: Mąż czyści nią meble ogrodowe, bo gąbka doskonale usuwa brud z plastiku. Brudne ściany to mój odwieczny problem. Gąbka pozwoliła mi się z nim uporać. Mój syn czyści nią zabrudzenia na butach sportowych.
dodaj do porównania
Odkamieniacz do urządzeń AGD - IZO - saszetka

Odkamieniacz do urządzeń AGD - IZO - saszetka

Zapytaj o cenę
CZY CHCIAŁBYŚ PIĆ WODĘ Z TAKIEGO CZAJNIKA?  NIE?  ZASTOSUJ!   Odkamieniacz do urządzeń AGD   marki IZO! Przeznaczenie: Skutecznie i bez trudu usuwa kamień z elementów grzejnych w urządzeniach gospodarstwa domowego, czajnikach, ekspresach itp., przedłużając żywotność tych urządzeń. Jednocześnie zapobiega zwiększonemu zużyciu energii elektrycznej. •Usuwa kamień, •Oszczędza energię, •Przedłuża żywotność urządzeń. Pojemność: saszetka 30g
dodaj do porównania
Odkamieniacz w tabletkach CLARO 15szt

Odkamieniacz w tabletkach CLARO 15szt

Zapytaj o cenę
Odkamieniacz  do pralek w tabletkach   2 fazowa ochrona -        ochrona przed osadzaniem się magnezu -        ochrona przed tworzeniem się osadów z wapnia   Zdecydowana większość gospodarstw domowych ma twardą lub bardzo twardą wodę. Twarda woda – to osady na powierzchniach, które mają z nią styczność – umywalkach, kabinach prysznicowych, grzałkach czajników i pralek. Osad ten potocznie zwany kamieniem, najczęściej tworzą 2 pierwiastki: wapń oraz magnez. Jony magnezu wytrącają się w postaci węglanu magnezu i są do grzałek pralek równie szkodliwe, jak osady wapienne.   Ze względu na zachodzące podczas prania procesy zmiany temperatury i ciśnienia oraz naprężenia pralki narażone są na korozję. Korozja rozpoczyna się zwykle drobnymi zmianami zaatakowanej powierzchni, występującymi najczęściej w miejscach zgięcia materiału, a następnie postępuje dalej. Odkamieniacz w tabletkach claro dzięki zawartości specjalnych silikonowych składników chroni metalowe elementy pralki i opóźnia proces postępowania korozji.   Dlatego teraz skuteczna ochrona pralki – to ochrona potrójna: przed wapniem, magnezem i korozją. :) Tabletka chroni przed przedawkowaniem ponieważ zawiera dokładnie tyle substancji zmiękczających wodę, ile potrzeba, aby zabezpieczyć Twoją pralkę podczas jednego cyklu prania. 1tabletka= jedno pranie        
dodaj do porównania

Wybierz markę odkurzacza

Promocje

Chmura tagów

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).