» ECOWAY

ECOWAY

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Kategoria
Tylko nowości
Tylko promocje
ECO-1-AKTYWATOR BIOL ACTIWAY 1KG

ECO-1-AKTYWATOR BIOL ACTIWAY 1KG

Zapytaj o cenę
Aktywator biologiczny kanalizacja, drenaż, separatory tłuszczu, separatory skrobi, zbiorniki oczyszczalni ścieków, szamba… Bezpieczny w użyciu Specjalna formuła na start i ponowne uruchomienie biologicznego oczyszczania Przygotowuje środowisko dla rozwoju bakterii (stabilizuje pH) Zmiękcza osady i zabezpiecza instalację przed nasyceniem Znacznie wzmacnia działanie POWDERWAY Szybko likwiduje przykre zapachy DAWKOWANIE: Kanalizacja: 10g/ metr kanalizacji do udrożnienia , przed zastosowaniem COLOWAY. Separatory tłuszczu: 500 g do 1 kg/ m3objętości separatora , na start oczyszczania razem z LIQUIDWAY oraz po opróżnieniu . Szamba i zbiorniki oczyszczalni ścieków : 500 g do 1 kg/ m3 objętości zbiornika co 2 miesiące. SPOSÓB UŻYCIA: Używając 10 g miarki lub wysypując bezpośrednio z wiaderka , rozpuść dawkę ACTIWAY w wiadrze z ciepłą wodą. Następnie dobrze wymieszaj i wylej otrzymany roztwór w następujący sposób: - ½ roztworu bezpośrednio do zbiornika lub kanalizacji - ½ roztworu do najdalej położonej od zbiornika rury kanalizacyjnej w budynku ( wanna , umywalka lub toaleta ) Zawiera sole mineralne i substancje odżywcze.
dodaj do porównania
ECO-2 Tabletki musujące 2w1

ECO-2 Tabletki musujące 2w1

Zapytaj o cenę
ECO-2 Tabletki musujące 2w1 Toalety, kanalizacje, szamba i zbiorniki oczyszczalni, drenaże…   Ich podwójne działanie: odkamienia i uaktywnia procesy biologiczne dzięki zawartym mikro- organizmom  Produkt bezpieczny dla użytkownika i środowiska: nie wymaga etykiet bezpieczeostwa i nie zawiera paradichlorobenzenu, chloru, sody, kwasu…  Ich oparte na roślinach składniki aktywne pozwalają : - Odkamieniać i usuwać organicznych osadów kamiennych - Utrzymać łazienkę w czystości. - Utrzymać kanalizację drożną Reaktywować florę bakteryjną szambach i zbiornikach oczyszczalni Pracować lepiej szambom, zbiornikom oczyszczalniom ścieków, przepompowniom, drenażom Biologiczne, zawierają mikro-organizmy, które pomagają niszczyć materię organiczną w kanalizacjach i zbiornikach  Musujące: bezpośrednie działanie na kamień DOZOWANIE 1 tabletka na tydzień do toalety .W przypadku toalet z dużą ilością kamienia i osadu , użyj 3 tabletek przez 3 kolejne dni. . SPOSÓB UŻYCIA Wrzuć tabletkę do toalety. Poczekaj aż niebieska warstwa kompletnie się rozpuści lub pozostaw na noc. . Wyczyść szczotką i spuść wodę.  
dodaj do porównania
ECO-3 Szamba i oczyszczalnie ścieków-POWDERWAY

ECO-3 Szamba i oczyszczalnie ścieków-POWDERWAY

Zapytaj o cenę
ECO-3  Szamba i oczyszczalnie ścieków POWDERWAY szamba, oczyszczalnie ścieków, separatory tłuszczu, drenaż …w kawiarniach, hotelach, restauracjach , przy autostradach… Bezpieczny w użyciu Pomaga i przyspiesza biodegradację tłuszczu i ścieków w kanalizacji, szambach i separatorach tłuszczu Uaktywnia mikro-organizmy dotychczas obecne i wspomaga ich aktywność Eliminuje przykre zapachy Może byd stosowany do bieżącej obsługi lub przy starcie pracy oczyszczalni/szamba Redukuje częstotliwośd czyszczenia i opróżniania zbiornika Zabezpiecza przed korozją Rozpuszczalne w wodzie dawki ułatwiają  zastosowanie Przyczynia się do przestrzegania przepisów dotyczących oczyszczania ścieków i ekologii DAWKOWANIE SZAMBA I ZBIORNIKI OCZYSZCZALNI : Małe społeczności (≤ 100 osób/ dzień): 1 dawka co 2 tygodnie ; dla rodziny 3-4 osob. ( zbiornik do 3m3) 1 dawka raz na miesiąc Duże społeczności: 100 do 200 osób: 2 dawki co 2 tygodnie. 200 do 300 osób: 3 dawki co 2 tygodnie. > 300 osób: 4 dawki co 2 tygodnie. DUŻE SEPARATORY TŁUSZCZU: ≥ 250 posiłków/ dobę 2 dawki co 2 tygodnie + 0.2 ml/posiłek/ dzieo LIQUIDWAY SPOSÓB UZYCIA SZAMBA I ZBIORNIKI OCZYSZCZALNI: Wrzuć 1 dawkę ( bez otwierania ) co 2-4 tygodni   do toalety najwyżej położonej i spuść  wodę.. Na początek zapełniania zbiornika lub po opróżnieniu, zastosuj podwójną dawkę. W celu uzyskania lepszych efektów, użyj ACTIWAY przed POWDERWAY. Stosuj podczas ograniczonego użycia toalety. Duże separatory tłuszczu (> 250 posiłków/ dzień) Rozpuść kilka dawek POWDERWAY w wiadrze z ciepłą wodą , wymieszaj i wlej do kanalizacji położonej najdalej od separatora. Nie używaj żadnych środków bakteriobójczych 2 godz. przed lub 2 godz. po zastosowaniu produktu.
dodaj do porównania
ECO-4 Żel Globalway blue wc 1L/ECO-4

ECO-4 Żel Globalway blue wc 1L/ECO-4

Zapytaj o cenę
Łazienki i Sanitariaty toalety, pizuary, osad kamienny, stal nierdzewna, krany i baterie, zlewy i umywalki, wanny, kabiny prysznicowe, glazura, kanalizacja, itp. Bezpieczny w użyciu : nie wymaga etykiet bezpieczeństwa. Kompletne Mycie i Oczyszczanie : Czyści brudne powierzchnie. Ulepszone czyszczenie dzięki aktywnym składnikom biologicznym. Usuwa osady kamienne Nadaje blasku czyszczonym powierzchniom Blokuje nieprzyjemne zapachy Odświeża i pozostawia przyjemny zapach Utrzymuje kanalizację/szamba/oczyszczalnie drożne i zapobiega przed zatkaniem Korzystnie wpływa na działanie oczyszczalni przydomowych i szamb Ułatwione stosowanie na pionowe powierzchnie dzięki formule w żelu   DOZOWANIE SPOSÓB UŻYCIA Czyszczenie : Gotowy do użycia. Odpowiednie dozowanie oszczędza pieniądze i pomaga zredukować wpływ tego produktu na środowisko.   Kanalizacja/Pizuary/Toalety : 2 nakrętki (50ml) na urządzenie. Czyszczenie : Stosować używając ścierki, szczotki lub mopa na czyszczoną powierzchnię. Oczyścić i spłukać.   Kanalizacja/Pizuary/Toalety : W celu usunięcia brzydkich zapachów zastosuj produkt najlepiej wieczorem po użyciu urządzeń lub kiedy spłukiwanie jest minimalne i pozostaw na całą noc. Powtórz co 2 dni.  
dodaj do porównania
ECO-5 Kanalizacja Coloway/ECO-5

ECO-5 Kanalizacja Coloway/ECO-5

Zapytaj o cenę
Kanalizacja kanalizacja pionowa i pozioma, syfony, drenaż, itp. Bezpieczny dla użytkowników: nie wymaga etykiet bezpieczeństwa. Dobrany aby zredukować ryzyko reakcji alergicznych. Utrzymuje kanalizację drożną i zapobiega jej zatykaniu Rozpuszcza osady tłuszczowe, z mydła i materii organicznej Usuwa przyczyny nieprzyjemnych zapachów i pozostawia przyjemny miętowy zapach Działa w miejscach gdzie niemożliwe są mechaniczne metody udrażniania Bezpieczny dla kanalizacji plastikowych, metalowych i chromowanych Chroni przed korozją Łatwy w uzyciu dzięki nakrętce 25ml Pojemność: 1l   DOSOWANIE SPOSOB UŻYCIA Produkt gotowy do użycia. Zapobieganie : Wlać 50ml (2 nakrętki) raz na tydzień do wszystkich odpływów kanalizacji.   Start/Re-start/Zatkanie : Wlać 100ml przez 3 kolejne dni do wszystkich odpływów postępować wg " Zapobieganie". Zapobieganie : Wstrząsnąć przed użyciem . Wlać trochę ciepłej wody do odpływu kanalizacji lub drenażu przed zastosowaniem produktu. Start/Re-start/Zatkanie : Oczyścić zlew najlepiej jak to ożliwe. Zastosować produkt wieczorem wg instrukcji. Poczekać 2 godziny lub pozostawić przez całą noc i spłukać ciepłą wodą. Nie stosować w całkowicie zatkanej kanalizacji. Nie używać żadnych środków bakteriobójczych 2 godz. przed i 2 godz. po zastosowaniu produktu !
dodaj do porównania
ECO-6 Saniway płyn do kabin prysznicowych/ECO-6

ECO-6 Saniway płyn do kabin prysznicowych/ECO-6

Zapytaj o cenę
  Umywalki i toalety kabiny prysznicowe, wanny, zlewy, baterie, umywalki, osady kamienne, glazura i terakota, stal nierdzewna, itp. Bezpieczny dla użytkowników : nie wymaga etykiet bezpieczeństwa. Stworzony aby zmniejszyć ryzyko reakcji alergicznych. Czyści i odkamienia : biologiczne składniki aktywne gwarantują lepsze czyszczenie Usuwa stare zabrudzenia z powierzchni Usuwa osady kamienne i z mydła Ułatwione stosowanie na pionowe powierzchnie dzięki końcówce pianotwórczej DOZOWANIE SPOSÓB UŻYCIA Gotowy do użycia. Odpowiednie dozowanie oszczędza pieniądze i pomaga zmniejszyć wpływ tego produktu na środowisko. Stosować na czyszczoną powierzchnię . Poczekać kilka chwil i przetrzeć wilgotną gąbką. Spłukać wodą. W przypadku delikatnych powierzchni (marmur, aluminium, chrom, stal nierdzewna) przetestować produkt przed użyciem ponieważ ma odczyn kwaśny.
dodaj do porównania
ECO-7 Separator tłuszczu 5L/ECO-7

ECO-7 Separator tłuszczu 5L/ECO-7

Zapytaj o cenę
SEPARATORY I KANALIZACJA Separatory tłuszczu, skrobii, drenaże, szamba, kanalizacja pozioma i pionowa do i z instalacji. Bezpieczny w użyciu Pomaga i polepsza biodegradację tłuszczu i osadów tłuszczowych Działanie anty-zapachowe zawiera naturalnie aktywne składniki, które przeciwdziałają pojawianiu się nieprzyjemnych zapachów Znacznie redukuje częstotliwość czyszczenia i opróżniania separatorów Zabezpiecza przed korozją Utrzymuje drożność instalacji i pracuje wydajnie w drenażach, kanalizacjach, separatorach Pomaga w przyswajaniu tłuszczu w sieciach kanalizacyjnych i oczyszczalniach przydomowych Łatwy w użyciu dzięki płynnej postaci Doskonale przystosowany do użycia z pompą perystaltyczną Przyczynia się do przestrzegania przepisów dot. oczyszczania ścieków i ochrony środowiska Kanalizacja w kuchni: Utrzymanie: 20ml/tydzień Przepełnienie: 50ml/tydzień Dla lepszych efektów zastosuj produkty do kanalizacji najdalej położonej od separatora. Rozpocznij oczyszczanie zaraz po opróżnieniu separatora.
dodaj do porównania

Wybierz markę odkurzacza

Promocje

Chmura tagów

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).