» MAPED

MAPED

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Kategoria
Tylko nowości
Tylko promocje
 ZESTAW LINIJEK NIEŁAMLIWYCH MAPED-Różne rodzaje

ZESTAW LINIJEK NIEŁAMLIWYCH MAPED-Różne rodzaje

Zapytaj o cenę
PRAKTYCZNY I ORYGINALNY PRODUKT Przypomnij sobie, ile razy złamałeś w życiu linijkę? Ile razy Twoje dzieci przyniosły ze szkoły połamane linijki? Może któreś z nich nawet się nimi skaleczyło? A może zdarzyło Ci się, kilka razy w tygodniu biec do sklepu po nowe linijki?   Co dokładnie jest w tym zestawie i dlaczego jest taki trwały? Zestaw geometryczny, wykonany ze specjalnego tworzywa, które gwarantuje 100% odporności na złamania. Nadruk skali wykonany jest tuszem odpornym na promieniowanie ultrafioletowe, co zabezpiecza przed płowieniem. Zawartość zestawu : linijka 30 cm; ekierka 45 st. 21 cm; ekierka 60 st. 21 cm; kątomierz 180 st. 12 cm.  
dodaj do porównania
NOŻYCZKI KREATYWNE MAPED+ 5 WYMIENNYCH OSTRZY

NOŻYCZKI KREATYWNE MAPED+ 5 WYMIENNYCH OSTRZY

Zapytaj o cenę
Maped - Nożyczki kreatywne z 5 wymiennymi ostrzami.   Maped to plastikowe nożyczki z 5 kompletami wymiennych ostrzy o różnych wzorach. Stanowią idealny zestaw dla dużych i małych miłośników wycinanek, -pobudzają kreatywność, - są lekkie i bezpieczne nawet dla drobnych rączek dziecka. Wymienne ostrza pozwalają na dopasowanie wycinanego wzoru do okazji, kaprysu i estetycznych upodobań małego artysty. Nożyczki Maped sprawdzają się przy przygotowywaniu oryginalnych dekoracji, cięciu zdjęć, wykonywaniu zaproszeń, laurek czy po prostu przy zabawie w poznawanie kształtów.  
dodaj do porównania
Nożyczki kuchenne MAPED 18cm!

Nożyczki kuchenne MAPED 18cm!

Zapytaj o cenę
Nożyczki kuchenne  wykonane z bardzo wysokiej jakości stali nierdzewnej, Przystosowane  do bezpiecznego kontaktu z żywnością. Ergonomiczny  bardzo wygodny plastikowy uchwyt w kolorze żółtym jest odporny na zniszczenie. Nożyczki można myć w zmywarce. Bardzo łatwo można oddzielić ostrza w celu dokładnego umycia.  Długość 18cm. ZASTOSOWANIE DO CIĘCIA: - warzyw - kości - mięsa - ziół -kartonu NIE UŻYWAĆ DO CIĘCIA METALU!
dodaj do porównania

Wybierz markę odkurzacza

Reklama

Promocje

Chmura tagów

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).