» » » mopy

mopy

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent/Marka
Tylko nowości
Tylko promocje
MOP GOSIA LIGHT profesjonalny z gumkami szorującymi NOWOŚĆ

MOP GOSIA LIGHT profesjonalny z gumkami szorującymi NOWOŚĆ

Zapytaj o cenę
MOP GOSIA LIGHT  z gumkami szorującymi Używając mopa  GOSIA LIGHT znacząco skracasz czas  poświęcany na sprzątanie. Dzięki dużej  powierzchni myjącej mycie mopem  jest wielokrotnie szybsze niż tradycyjnym mopem sznurkowym. Mop jest wyposażony w  gwieździsty układ pasków. IDEALNIE WCHŁANIA WODĘ! MOP LIGHT - mop z gumkami szorującymi do trwałych zabrudzeń. Lekki w użyciu, doskonale nadaje się do płytek i paneli. Większość dostępnych na rynku kijów pasuje do niego!  
dodaj do porównania
MOP MIKROFIBRA z gąbką szorującą GOSIA

MOP MIKROFIBRA z gąbką szorującą GOSIA

Zapytaj o cenę
MOP MIKROFIBRA z zasobnikiem wilgoci i gąbką szorującą Używając mopa mikrofibra GOSIA znacząco skracasz czas poświęcany na sprzątanie. Dzięki dużej powierzchni myjącej mycie mopem mikrofibra jest wielokrotnie szybsze niż tradycyjnym mopem sznurkowym. Mop jest wyposażony w gąbkę do szorowania trudno usuwalnych zabrudzeń. Gąbka stanowi także zasobnik wilgoci co powoduje, że rzadziej musisz płukać i wykręcać mopa. Sprawdza się idealnie nawet bez użycia jakichkolwiek środków myjących (oszczędzasz na środkach chemicznych i dbasz o zdrowie). MOP MIKROFIBRA GOSIA - będzie Ci służył wielokrotnie dłużej niż inne tradycyjne mopy!    
dodaj do porównania
MOP płaski MIKROFIBRA GOSIA PERFECTO UNIWERSALNY 3D- zapas

MOP płaski MIKROFIBRA GOSIA PERFECTO UNIWERSALNY 3D- zapas

Zapytaj o cenę
MOP PERFECTO MARKI GOSIA  (wkład) to opatentowane rozwiązanie MULITSYSTEM pasuje do wszystkich kijów (do mopów płaskich) na rynku   Wkład mopa możesz zamontować poprzez: - zatrzaski - rzepy - kieszonki   Mop o innowacyjnej strukturze - dzięki  specjalnym trójwymiarowym  pętelką myjącym, wykonanym z 100% mikrofibry, doskonale zbiera kurz i wszelkie zabrudzenia w trudno dostępnych miejscach ze zmywanych powierzchni. UWAGA! Jego grubość doskonale nadaje się do zmywania kurzu z powierzchni drewnianych. Jego konstrukcja (3D) zbiera kurz i zabrudzenia w narożnikach  i przy krawędziach podłóg bez schylania i klękania  podczas mycia.   
dodaj do porównania

Wybierz markę odkurzacza

Promocje

Chmura tagów

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).