» » preparaty do szamba

preparaty do szamba

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent/Marka
Tylko nowości
Tylko promocje
KRET BIO Żel WC 750ML

KRET BIO Żel WC 750ML

Zapytaj o cenę
KRET BIO Żel WC   Nowoczesny żel do czyszczenia WC oparty na żywych kulturach bakterii, czyści, odka- mienia muszle WC, bidety, pisuary i rury kanalizacyjne. Aktywator biologiczny neutralizuje nieprzyjemne zapachy i zapobiega zapychaniu się kanalizacji. Wspomaga prawidłowy przebieg procesów biologicznych zachodzących w osadnikach i szambach przydomowych. Działa profilaktycznie specjalnie dobrany układ środków powierzchniowo- czynnych zapobiega tworzeniu się kamienia w muszli i kanalizacji. Nie wpływa negatywnie na uszczelki i rury kanalizacyjne ,ani również na armaturę umywalek, wanien i bidetów. Przyjazny środowisku.
dodaj do porównania
Preparat ENTRETIEN BIO7 - osadniki- oczyszczalnie

Preparat ENTRETIEN BIO7 - osadniki- oczyszczalnie

Zapytaj o cenę
  • Producent/Marka: BIO7
  Fachowcy od efektywnego i ekologicznego funkcjonowania oczyszczalni, szamb RODZINA PRODUKTÓW BIO7 MARKA BIO7 jest znana na całym świecie, zajmuje się biotechnologią od lat 70 ubiegłego wieku! Biopreparat BIO 7 ENTRETIEN (Bio 7 Entretien Fosses) Do regularnego stosowania w funkcjonujących osadnikach (po uprzednim zaszczepieniu BIO 7 CHOC). BIO 7 ENTRETIEN jest mieszanką starannie wyselekcjonowanych naturalnych szczepów bakterii, drożdży oraz enzymów przyspieszających neutralizację i rozkład ścieków. Sposób użycia: Raz w miesiącu wsypać do WC i spłukać zawartość jednej torebki preparatu: 1 torebka na 4 stałych mieszkańców (w przypadku większej liczby mieszkańców należy proporcjonalnie zwiększyć dawkę preparatu). W przypadku zażywania antybiotyków lub nadmiernego użycia środków chemicznych należy okresowo zwiększyć dawkę preparatu. UWAGA: Chronić przed dziećmi. NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA. Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym. Opakowanie: Pudełko kartonowe - zawiera 6 torebek. Waga netto: 480 g.
dodaj do porównania
Udrażnianie rur i kanalizacji - preparat BIO7 Łazienka -1L

Udrażnianie rur i kanalizacji - preparat BIO7 Łazienka -1L

Zapytaj o cenę
  • Producent/Marka: BIO7
Fachowcy od efektywnego i ekologicznego funkcjonowania oczyszczalni, szamb RODZINA PRODUKTÓW BIO7 MARKA BIO7 jest znana na całym świecie, zajmuje się biotechnologią od lat 70 ubiegłego wieku! Bio7 Łazienka- udrażnianie to środek do szybkiego udrażniania odpływów w łazience rozpuszcza materię organiczną a w szczególności włosy, które są głównym odpowiedzialnym za zatkanie odpływy wanien i umywalek. Nie wpływa negatywnie ani na uszczelki, ani na rury kanalizacyjne, ani też na armaturę umywalek, wanien i bidetów. Środek do szybkiego udrażniania odpływów w łazience ECOGENE jest kompatybilny z osadnikami gnilnymi i szambami. Sposób użycia W przypadku zatkania się: wlać całą zawartość butelki. Odczekać 2 godziny i spłukać obficie. Zapobiegawczo i w przypadku trudności z odpływem: 1 raz na miesiąc ½ butelki celem zniszczenia tworzących się zatorów. Uwaga: Powoduje poważne oparzenia. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. W przypadku kontaktu z oczyma natychmiast przemyć dużą ilością wody i skonsultować się ze specjalistą Opakowanie: Butelka z tworzywa sztucznego o pojemności 1 L
dodaj do porównania

Wybierz markę odkurzacza

Reklama

Promocje

Chmura tagów

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).