» VIGONEZ

VIGONEZ

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Kategoria
Tylko nowości
Tylko promocje
Cudowna ściereczka do czyszczenia grilla - VIGONEZ

Cudowna ściereczka do czyszczenia grilla - VIGONEZ

Zapytaj o cenę
Vigonez - ściereczki do czyszczenia grilla.   Wszyscy wiemy, jak dużym problemem może być  czyszczenie grilla. Mycie rusztu  sprawia spore trudności, ze względu na swoje gabaryty. Jeszcze trudniej wyczyścić  pozostałe elementy grilla. Dotychczas do czyszczenia potrzebowaliśmy ściereczkę, szczotkę oraz detergent. Teraz nie musi być już to tak kłopotliwe - po zastosowaniu ściereczek VIGONEZ!  Oprócz nich potrzebujesz tylko wody!   Doskonałe do czyszczenia rusztu jak również innych elementów grilla w domu, na biwaku i na działce. NIEZBĘDNE PO GRILLOWANIU! Wystarczy trochę wody i już możesz ją zastosować! Oszczędne ponieważ do czyszczenia potrzebna jest tylko woda (ściereczki zawierają już w sobie detergenty). Bezpieczne ponieważ nie podrażniają skóry i nie rysują powierzchni. Zawartość 4 sztuki w opakowaniu!
dodaj do porównania
Cudowna ściereczka do kamienia i rdzy - VIGONEZ

Cudowna ściereczka do kamienia i rdzy - VIGONEZ

Zapytaj o cenę
    Vigonez - ściereczki do usuwania kamienia i rdzy.   Wszyscy wiemy, jak dużym problemem może być  usunięcie z różnych powierzchni kamienia, rdzy oraz innych osadów. Wymaga to dużo czasu i wysiłku!    Dotychczas do czyszczenia potrzebowaliśmy ściereczkę, szczotkę oraz detergent (lub kilka różnych). Teraz nie musi być już to tak kłopotliwe - po zastosowaniu ściereczek VIGONEZ! Doskonałe do usuwania kamienia i rdzy oraz innych osadów z różnych powierzchni. Szczególnie sprawdzają się przy czyszczeniu łazienek i kuchni w miejscach na których pojawia się kamień i rdza. Oszczędne ponieważ do czyszczenia potrzebna jest tylko woda (ściereczki zawierają już w sobie detergenty). Bezpieczne ponieważ nie podrażniają skóry i nie rysują powierzchni. Zawartość 4 sztuki w opakowaniu.
dodaj do porównania
Cudowna ściereczka do kominków - VIGONEZ

Cudowna ściereczka do kominków - VIGONEZ

Zapytaj o cenę
Vigonez - ściereczki do czyszczenia kominków.   Wszyscy wiemy, jak wielkim problemem jest czyszczenie kominka. Sadza, popiół, osady powstające w wysokiej temperaturze  to udręka posiadaczy kominków. Sporo czasu, pracy i środków trzeba poświęcić, aby nasz kominek wyglądał schludnie i czysto. Dotychczas do czyszczenia potrzebowaliśmy ściereczkę, szczotkę oraz detergent (lub kilka różnych). Teraz nie musi być już to tak kłopotliwe - po zastosowaniu ściereczek VIGONEZ!  Oprócz niej potrzebujesz tylko wody :) Doskonałe do usuwania sadzy, popiołu oraz osadów powstających w wysokiej temperaturze. Szybko i dokładnie wyczyszczą szybę kominkową oraz wnętrze każdego kominka. Oszczędne ponieważ do czyszczenia potrzebna jest tylko woda (ściereczki zawierają już w sobie detergenty).  Bezpieczne ponieważ nie podrażniają skóry i nie rysują powierzchni.
dodaj do porównania
Cudowna ściereczka do piekarników i kuchenek - Vigonez

Cudowna ściereczka do piekarników i kuchenek - Vigonez

Zapytaj o cenę
Vigonez - ściereczki do czyszczenia kuchenek i piekarników.   Wszyscy wiemy, jak wielkim problemem jest czyszczenie kuchenki, piekarnika lub domowego rożna. Tryskający tłuszcz, kipiące mleko, tłuszcz z pieczeni, a wszystko to utrwalone w wysokiej temperaturze....   Sporo czasu, pracy i środków trzeba poświęcić, aby nasza kuchenka i piekarnik  wyglądały schludnie i czysto.    Dotychczas do czyszczenia potrzebowaliśmy ściereczkę, szczotkę, myjkę  oraz detergent (lub kilka różnych). Teraz nie musi być już to tak kłopotliwe - po zastosowaniu ściereczek VIGONEZ!  Oprócz niej potrzebujesz tylko wody :) Doskonałe do usuwania tłuszczu oraz innych przypaleń z tradycyjnych kuchenek, piekarników, rożen. Nadają się również do czyszczenia kuchenek z płytą ceramiczną. Oszczędne ponieważ do czyszczenia potrzebna jest tylko woda (ściereczki zawierają już w sobie detergenty). Bezpieczne ponieważ nie podrażniają skóry i nie rysują powierzchni. Zawartość 4 sztuki w opakowaniu!
dodaj do porównania
Cudowna ściereczka do srebra, mosiądzu, miedzi VIGONEZ

Cudowna ściereczka do srebra, mosiądzu, miedzi VIGONEZ

Zapytaj o cenę
Vigonez - ściereczki do czyszczenia srebra, miedzi i mosiądzu.   Wszyscy wiemy, jak wielkim problemem jest czyszczenie wyrobów ze srebra, miedzi i mosiądzu. Pojawiający się nalot oraz inne zanieczyszczenia sprawiają wiele trudności.   Sporo czasu, pracy i środków trzeba poświęcić, aby ponownie wyglądały one elegancko i czysto.   Dotychczas do czyszczenia potrzebowaliśmy ściereczkę, szczotkę, myjkę  oraz detergent (lub kilka różnych). Teraz nie musi być już to tak kłopotliwe - po zastosowaniu ściereczek VIGONEZ!  Oprócz niej potrzebujesz tylko wody :) Doskonałe do czyszczenia nalotu oraz innych zanieczyszczeń wyrobów z metali szlachetnych. NARESZCZIE ODŚWIEŻYSZ SWOJĄ KOLEKCJĘ! Oszczędne ponieważ do czyszczenia potrzebna jest tylko woda (ściereczki zawierają już w sobie detergenty). Bezpieczne ponieważ nie podrażniają skóry i nie rysują powierzchni, Zawartość 4 sztuki w opakowaniu.
dodaj do porównania
Cudowna ściereczka do żelazek i st. nierdzewnej VIGONEZ

Cudowna ściereczka do żelazek i st. nierdzewnej VIGONEZ

Zapytaj o cenę
Vigonez - ściereczki do czyszczenia żelazek i wyrobów ze stali nierdzewnej.   Wszyscy wiemy, jak wielkim problemem jest wyczyszczenie przypalonego żelazka, zaśniedziałych sztućców czy przypalonego garnka lub patelni ze stali nierdzewnej.   Sporo czasu, pracy i środków trzeba poświęcić, aby ponownie wyglądały one elegancko i czysto.   Dotychczas do czyszczenia potrzebowaliśmy ściereczkę, szczotkę, myjkę  oraz detergent (lub kilka różnych) i oczywiście mnóstwo czasu. Teraz nie musi być już to tak kłopotliwe - po zastosowaniu ściereczek VIGONEZ!  Oprócz niej potrzebujesz tylko wody :) Doskonałe do czyszczenia przypalonego żelazka, zaśniedziałych sztućców, przypalonego garnka lub patelni. Nadają się również do czyszczenia powierzchni teflonowych. Oszczędne ponieważ do czyszczenia potrzebna jest tylko woda (ściereczki zawierają już w sobie detergenty). Bezpieczne ponieważ nie podrażniają skóry i nie rysują powierzchni. Zawartość 4 sztuki w opakowaniu.
dodaj do porównania
Czyszczenie kamienia - super wydajny koncentrat

Czyszczenie kamienia - super wydajny koncentrat

Zapytaj o cenę
Do czyszczenia kamienia i dezynfekcji podłóg kamiennych,nagrobka       Jak skutecznie i bezpiecznie usunąć bakterie i zabrudzenia z podłóg kamiennych, nagrobków, płytek ceramicznych, gresów i innych wyrobów kamiennych?    Vigonez - koncentrat do czyszczenia i dezynfekcji kamienia   Koncentrat jest środkiem dezynfekującym o działaniu bakteriobójczym wraz z działaniem czyszczącym.  Preparat służy do czyszczenia i dezynfekcji podłogi kamiennej, nagrobka, płytek ceramicznych, powierzchnii gresowych i innych wyrobów kamiennych Koncentrat niszczy gram dodatnie i gram ujemne szczepy bakterii, grzyby, algi, wirusy lipotroniczne.  Koncentrat jest stabilny chemicznie i termicznie. Nie odbarwia, nie koroduje, nie niszczy włókien, lakierów i gumy. Nie zawiera substancji toksycznych i drażniących Doskonale usuwa zabrudzenia! Pozostawia miły zapach W przypadku stosowania koncentratu w miejscach bezpośredniego kontaktu z żywnością czyszczone miejsca pozostawić do wyschnięcia na 5 minut, następnie przemyć wodą. Koncentrat może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, oraz innych uzyteczności publicznej: szkołach, przedzkolach, hotelach, sklepach, domach opieki, punktach gastronomicznych, restauracjach, klubach, magazynach żywościowych, pralniach, środkach transportu. Zawiera 100 ml, do rozpuszczenia w 10 l wody. 
dodaj do porównania
Koniec z pajęczynami- koncentrat VIGONEZ

Koniec z pajęczynami- koncentrat VIGONEZ

Zapytaj o cenę
Vigonez - koncentrat do zwalczania pająków.   Preparat przeznaczony jest do zwalczania pająków w pomieszczeniach zamkniętych na zewnątrz i w pomieszczeniach gospodarczych o kubaturze 25 m2. Bezwonna formuła koncentratu jest łagodna dla otoczenia.  Preparat posiada szybki i długotrwały efekt rezydualny działający na owady oraz ich larwy.  Bezbarwna formuła koncentratu nie plami i nie pozostawia widocznych osadów. Preparat jest bezpieczny po rozcieńczeniu - nie akumuluje się w organizmie oraz nie wpływa swym działaniem na ssaki i ptaki. Poprzez długotrwały efekt rezydualny koncentrat zabezpiecza wszelkie miejsca przeciw tworzeniu się pajęczyn. Stosowany i polecany przez firmy DDD. IDEALNY DO SZKLARNI Z KWIATAMI, GDYŻ CHRONI KWIATY PRZED ZABRUDZENIEM ODCHODAMI PAJĄKÓW! Zawiera 5 ml  do rozcieńczenia w wodzie, 
dodaj do porównania
NIEDOSTEPNY prep do dezynfekcji pojemników na śmieci - VIGONEZ

NIEDOSTEPNY prep do dezynfekcji pojemników na śmieci - VIGONEZ

Zapytaj o cenę
TOWAR NIE DOSTĘPNY , ZAMÓWIENIA NIE BĘDA REALIZOWANE! Vigonez - koncentrat do czyszczenia i dezynfekcji pojemników na śmieci. Koncentrat jest środkiem dezynfekującym o działaniu bakteriobójczym wraz z działaniem czyszczącym. Preparat służy do czyszczenia i dezynfekcji pojemników na śmieci (przydatne np. w barach, sklepach, stołówkach). Koncentrat niszczy gram dodatnie i gram ujemne szczepy bakterii, grzyby, algi, wirusy lipotroniczne. Koncentrat jest stabilny chemicznie i termicznie. Nie odbarwia, nie koroduje, nie niszczy włókien, lakierów i gumy. Po czyszczeniu pozostawić do wyschnięcia, nie przemywać wodą. Zawiera 5 ml do rozcieńczenia w wodzie
dodaj do porównania
Preparat do czyszczenia płyt ceramicznych, piekarników konc.VIGO

Preparat do czyszczenia płyt ceramicznych, piekarników konc.VIGO

Zapytaj o cenę
Vigonez - koncentrat do czyszczenia i dezynfekcji kuchenek, płyt ceramicznych, piekarników i rożen.   Koncentrat jest środkiem dezynfekującym o działaniu bakteriobójczym wraz z działaniem czyszczącym. Preparat służy do czyszczenia i dezynfekcji kuchenek, płyt ceramicznych, piekarników i rożen. Koncentrat niszczy gram dodatnie i gram ujemne szczepy bakterii, grzyby, algi, wirusy lipotroniczne. Koncentrat jest stabilny chemicznie i termicznie. Nie odbarwia, nie koroduje, nie niszczy włókien, lakierów i gumy. W przypadku stosowania koncentratu w miejscach bezpośredniego kontaktu z żywnością czyszczone miejsca pozostawić na 10 minut, następnie przemyć wodą. Zawiera 5 ml
dodaj do porównania
Preparat do dezynfekcji lodówki - konc. VIGONEZ

Preparat do dezynfekcji lodówki - konc. VIGONEZ

Zapytaj o cenę
Vigonez - koncentrat do czyszczenia i dezynfekcji lodówek, chłodziarek i zamrażarek.   Koncentrat jest środkiem dezynfekującym o działaniu bakteriobójczym wraz z działaniem czyszczącym. Preparat służy do  skutecznego czyszczenia i dezynfekcji lodówek, chłodziarek , zamrażarek. Koncentrat niszczy gram dodatnie i gram ujemne szczepy bakterii, grzyby, algi, wirusy lipotroniczne. Koncentrat jest stabilny chemicznie i termicznie. Nie odbarwia, nie koroduje, nie niszczy włókien, lakierów i gumy (np. uszczelek). W przypadku stosowania koncentratu w miejscach bezpośredniego kontaktu z żywnością czyszczone miejsca pozostawić na 10 minut, następnie przemyć wodą. Zawiera 5 ml do rozcieńczenia w wodzie.
dodaj do porównania
Preparat do dezynfekcji lodówki - konc. VIGONEZ

Preparat do dezynfekcji lodówki - konc. VIGONEZ

Zapytaj o cenę
Środek do dezynfekcji klatek, akwariów, terrariów, gabinetów weterynaryjnych    Jak skutecznie i bezpiecznie usunąć bakterie i zabrudzenia z klatki, akwarium, terrarium  oraz gabinetów weterynaryjnych i sklepów zoologicznych? Vigonez - koncentrat do czyszczenia i dezynfekcji klatek dla zwierząt, akwariów, terrariów oraz gabinetów weterynaryjnych. Koncentrat jest środkiem dezynfekującym o działaniu bakteriobójczym wraz z działaniem czyszczącym.  Preparat służy do czyszczenia i dezynfekcji klatek dla zwierząt, akwariów, terrariów oraz gabinetów weterynaryjnych.  Koncentrat niszczy gram dodatnie i gram ujemne szczepy bakterii, grzyby, algi, wirusy lipotroniczne.  Koncentrat jest stabilny chemicznie i termicznie. Nie odbarwia, nie koroduje, nie niszczy włókien, lakierów i gumy. W przypadku stosowania koncentratu w miejscach bezpośredniego kontaktu z żywnością czyszczone miejsca pozostawić do wyschnięcia na 10 minut, następnie przemyć wodą. Koncentrat może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, oraz innych uzyteczności publicznej: szkołach, przedzkolach, hotelach, sklepach, domach opieki, punktach gastronomicznych, restauracjach, klubach, magazynach żywościowych, pralniach, środkach transportu. Zawiera 5 ml, do rozpuszczenia w 1 l wody. 
dodaj do porównania
Spray do zwalczania pająków

Preparat na pająki (spray) - HIT - koniec z pajęczynami (VIGONEZ

Zapytaj o cenę
Vigonez - spray do zwalczania pająków.   - natychmiastowy i długotrwały efekt - nie plami i nie brudzi - łagodny dla otoczenia - dociera do niedostępnych miejsc - zawiera specjalny wężyk ułatwiający dozowanie Preparat w aerozolu przeznaczony jest do zwalczania pająków oraz ich larw w pomieszczeniach zamkniętych, na zewnątrz i w pomieszczeniach gospodarczych.  Bezwonna formuła sprayu jest łagodna dla otoczenia. Preparat posiada natychmiastowy i długotrwały efekt rezydualny, działając na dorosłe owady oraz ich larwy, powodując całkowite wyniszczenie. Dzięki bezbarwnej formule preparat nie plami i nie pozostawia widocznych osadów. Dzięki wężykowi wraz ze specjalną końcówką umożliwia dotarcie do niedostępnych miejsc. Poprzez długotrwały efekt rezydualny preparat zabezpiecza wszelkie miejsca przeciw tworzeniu się pajęczyn. Zawiera 200 ml
dodaj do porównania
Problem z pleśnią? - zastosuj koncentrat VIGONEZ

Problem z pleśnią? - zastosuj koncentrat VIGONEZ

Zapytaj o cenę
    Jak usunąć pleśń? Vigonez - koncentrat do usuwania grzyba i bakterii.   Koncentrat jest środkiem dezynfekującym o działaniu bakteriobójczym wraz z działaniem czyszczącym. Preparat służy do usuwania grzyba i bakterii z różnych powierzchni (np. pleśń na ścianach). Koncentrat niszczy gram dodatnie i gram ujemne szczepy bakterii, grzyby, algi, wirusy lipotroniczne. Koncentrat jest stabilny chemicznie i termicznie. Nie odbarwia, nie koroduje, nie niszczy włókien, lakierów i gumy. W przypadku stosowania koncentratu w miejscach bezpośredniego kontaktu z żywnością czyszczone miejsca pozostawić do wyschnięcia na 10 minut, a następnie przemyć wodą.
dodaj do porównania
Środek do usuwania grzyba pleśniowego 500ml/VIG-48845

Środek do usuwania grzyba pleśniowego 500ml/VIG-48845

Zapytaj o cenę
  Środek do usuwania grzybów pleśniowych firmy Vigonez przeznaczony jest do dezynfekcji powierzchni i konstrukcji murowanych. Zwalcza najtrudniejsze do usunięcia grzyby pleśniowe z takich powierzchni jak: tynki, płyty gipsowe zaprawy cementowo-wapienne, beton oraz innych powierzchni. Preparat działa natychmiast, utrzymując się jeszcze przez długi okres czasu. Posiada możliwość głębokiej penetracji w głąb materiałów zainfekowanych grzybem. Preparat nie plami i nie pozostawia widocznych osadów dzięki zastosowaniu bezbarwnej formuły. Preparat jest łatwy w użyciu-butelka posiada wmontowany atomizer. Produkt posiada działanie wybielające powierzchnie. Zawiera w swym składzie podchloryn sodu 500g/l  nr. CAS 7681-52-9 oraz wodorotlenek sodu 150g/l. Produkt został przebadany przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie - Najsilniejszy na rynku preparat zawierający substancję czynną podchloryn sodu 500g/l - Środek działa błyskawicznie, widoczny efekt działania preparatu już po 15 minutach - Płyn posiada działanie wybielające - Preparat posiada bardzo długi okres rezydualny, po zastosowaniu utrzymujący się do 6 miesięcy
dodaj do porównania

Wybierz markę odkurzacza

Reklama

Promocje

Chmura tagów

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).